2. ročník Letní kadeřnické školy

v Praze ve Vlasovém Studiu Vavruškovi

4. - 8. 7. 2022

2. ročník Letní kadeřnické školy

Po prvním ročníku Letní kadeřnické školy, jeho skvělého průběhu, úspěších a nadšení z něj se chystá další ročník Letní kadeřnické školy.

Uskuteční se v termínu 4. - 8. 7. 2022 v Praze ve Vlasovém Studiu Vavruškovi

Dlouhé trvání distanční výuky a výrazné omezení možnosti praktické výuky byl jeden z důvodů, proč se jedna ze spolumajitelek salónu Petra Vavrušková vrhla do této iniciativy. Jejím cílem je pozvednout úroveň a kvalitu kadeřnického řemesla u nás a podpořit talenty, kterým chybí příležitosti se zdokonalovat a jít s trendy v tomto řemesle.

Spolupráce projektu Začni správně a yourchance spočívá zejména v propojení a výběru účastníků Letní kadeřnické školy v řadách mladých studentů oboru kadeřník. 

Studuješ na kadeřníka/kadeřnici a kadeřnické řemeslo tě baví? Je to tvůj život a směr, kterým chceš jít, zdokonalovat se a nemít ve svém regionu konkurenci? Pak jsi tu správně a ucházej se o místo v Letní kadeřnické škole 2022. Získáš praxi, naučíš se nové triky ve střihu, barvení, znalosti z kolometrie, techniky baláží a vyzkoušíš si účesy, které jsi ještě nedělal. 

Jsi zájemce o týden kadeřnické školy? Registruj se zde: 


Jak to vypadalo na 1. ročníku Letní kadeřnické školy a co o ní řekli její účastníci a vítězové závěrečné soutěže ve společenském účesu a zároveň kluci z projektu Začni správně si přečtěte v článku z kadeřnického týdne. O smyslu školy promluví i její organizátorka Petra Vavrušková. Celý článek k přečtení ZDE.