Jak ti můžeme pomoci?

První krok je na tobě, dál už můžeme jít společně.....

Z domova do života… s námi se ta cesta hledá lépe! Podporujeme mladé lidi z dětských domovů a pěstounské péče při jejich odchodu z domova. 

 

 

Online pomoc

Online pomoc při hledání práce, bydlení, řešení finanční situace a v oblasti osobního rozvoje. Napiš nám na messenger nebo whatsapp

Linka pomoci pro mladé

Máš nějaký problém a potřebuješ jej řešit, co nejdříve, zavolej nám. Naše linka funguje od pondělí do pátku od 8 do 18hodin.

Online vzdělávání

Inspirujte se těmi, kdo prošli cestu před tebou, dobrými filmy, vzdělávacími webináři

Mentoringový program

Měl bys rád na své cestě životěm někoho, kdo tě bude podporovat, bude ti parťákem a poradí, když bude třeba. Přihlaš se do našeho mentoringového programu.

Akce pro mladé

Chceš se setkávat s lidmi, kteří jsou nebo prošli dětským domovem a pěstounskou péčí a něco nového se naučit. Sleduj naše akce.

Terapeutická pomoc

Když už nestačí probrat to, co tě tíží s kamarády, jsme tu pro Tebe.

Podpora talentovaných dětí a dospívajících

Prostřednictvím ArteFondu Jiřího Mádla podporujeme mladé z dětských domovů a pěstounské péče ve studiu uměleckých škol, ale i v zájmové činnosti, ať už jde o herectví, hudbu, tanec, fotografii a v neposlední řadě také filmové profese a multimédia.

Stipendijní program

Podporujeme dospívající na jejich cestě za vzděláním.

Letní aktivity

Pořádáme vlastní kemp Začni správně a dlouhodobě spolupracujeme na Letním podnikatelském kempu pro mladé ze sociálně znevýhodněného prostředí. Ve spolupráci s Kadeřnickým salonem Vavruškovi pořádáme Letní kadeřnickou školu.