Terapeutická podpora

Společně proplujeme neklidnými vodami do vod klidnějších

Možná už tě nějakou dobu něco trápí a pokec s kamarády nepomáhá nebo s nimi zrovna tohle téma nechceš řešit. Je tady pro tebe tým čtyř terapeutů z platformy Terapeutická klinika, který s tebou může vše probrat a pomoci ti najít řešení.

Co je terapie?

Terapii si můžeš představit jako užitečně vedený rozhovor, který má své zákonnistosti a předem domluvený cíl. Věříme, že ty jsi odborník na svůj život, jen možná teď nevidíš řešení a my jako terapeuti jsme odborníci na vedení terapeutického rozhovor.

Není můj problém na terapii příliš banální?

Žádný problém není příliš banální. Terapeut tu není od toho, aby posuzoval tvůj problém.  Jestliže máš problém, který tě trápí, je to důvod jít do terapie a probrat celou situaci s terapeutem.  Kvalita tvého života je důležitá a nestojí za to jí obětovat studu se svěřit se svým problémem. Nikdy není pozdě na spokojený život. Nemusíš být na své problémy sám. 

Co je třeba vědět, než se rozhodneš:

  • úspěch terapie se odvíjí od vzájemné spolupráce - je potřeba, abys byl při terapii aktivní
  • naše spolupráce je vždy jedinečná - respektujeme tempo, kterým chceš postupovat kupředu, volíme takové techniky, které ti pomohou k dosažení domluveného cíle
  • terapie je založená na vzájemné důvěře - co se řekne na terapii zůstane mezi námi

Kde terapie probíhá?

Terapii je možné dělat online/přes telefon. Osobně se můžeme potkat v Praze a v Ostravě

Kolik to stojí?

Díky spolupráci s platfotmou Terapeutická klinika získáš deset terapeutických setkání zdarma. Pokud budeš potřebovat další terapie je to otázkou domluvy mezi tebou a konkrétním terapeutem.  

Co mám udělat?

Zavolej nebo napiš Gábině a domluvte se. Telefon je 777 975 337  Ona tě propojí s konkrétním terapeutem.