ZS na cestách - den první -  Chvátám, chvátám, nemám vůbec čas....

03.12.2023

O dnešním dnu jsme si myslely jak bude skvělý, ještě ráno když jsme vstaly se to tak zdálo. Jenomže,  když jsme čekaly na vlak zjistily jsme, že má necelou hodinu zpoždění, jenomže nám navazoval spoj do Prahy, takže jsme nestihly ani ten. 

 Když jsme vystoupili v Plzni zjistily jsme, že jede nějaký vlak, ale měl už odjíždět, tak jsme běžely přes celé nádraží a volaly, aby na nás počkaly. Naštěstí počkaly, ale vlak měl 50 minut zpoždění,takže začal další stres, že nestihneme vlak na Vídeň .. 

Na nádraží nás našla Gábi a naštěstí všechno dobře dopadlo a všichni jsme se dostaly do vlaku, cesta byla dlouhá a bylo tam moc lidi, ale naši náladu to nezkazilo. V Brně se k nám přidala Milada a Maja, tak nějak jsme se seznámily a Milada nám přinesla Vánoční cukroví, které bylo moc výborné. 

Cesta stále pokračovala a my jsme už jen čekaly, kdy konečně budeme na místě. Dojely jsme a vydaly jsme se na tramvaj, což bylo taky super. Stály jsme na druhé straně, a tak nám ujela, ale když jsme došly na správnou stranu, tak nám jela další, takže jsme jely. Potom jsme se dostaly k hotelu a musely jsme chvíli čekat, než se vyřeší pár věcí a naštěstí to všechno dopadlo velice dobře. Potom jsme se rozhodly jít na něco k jídlu.  Někdo jsme si dal pizzu a někdo špagety, jelikož jsme se všechny moc dobře najedly rozhodly jsme se, že půjdeme na procházku. Šly jsme na metro a dojely jsme na Stephansplatz kde byly trhy, tak jsme to prošly a bylo to nádherné a potom už byla docela zima, tak jsme šly zpět na metro a pak jsme se vydaly do hotelu a tím dnešní příběh končí.


P.S. Jsme holčičí parta: Naty, Eliška, Maja, Clea, Viky, Gábi a Milada :-) proto i ta tvrdá y.

autorka: Naty