Aktuality

Březnové tematické setkání proběhlo nejen v Praze, ale tradičně i v Ostravě. Téma Osobnost v rozkvětu přineslo účastníkům zajímavé aktivity a diskuze například nad finanční prosperitou.

Představte si sobotu, 24. února 2024, kdy se krásné prostory hotelu Imperial Ostrava proměnily v epicentrum inspirace a osobního růstu během dalšího Ostravského setkání projektu "Začni správně". Tento den jsme společně s lektorkou Martinou Baierovou prozkoumávali moře možností, jak myšlenkové mapy mohou obohatit naše plánování. Odpoledne pak...

Navigace pro život je téma pro měsíc únor. Co si ale pod tímto tématem představit? Je to opravdu mnoho. My se zaměříme na zdravý životní styl a prevenci.

PF 2024

19.12.2023

Krásné prožití vánočních svátků a jen to nejlepší v roce 2024.

Dneska někdo vstával brzy, jiný až později. Kolem desáté hodiny za námi přijela Terka z Čech. Terka je člověk, který žil několik let v Budapešti. Dneska je už zpátky v Čechách, kde má svoje podnikání s potřebami pro fotografy, do Budapešti se ale ráda vrací.

Dnešní den jsme pojaly odpočinkově. Nejdříve vstávala Gábi, pak Miládka s Naty. Maja s Viky byly včera v baru, tak potřebovaly delší odpočinek. Gábi, Clea a Naty zašly ráno do směnárny vyměnit Eura za Huf. Po snídani jsme jsme ještě povídaly a zkoušely vzbudit holky. Clea s Naty dělaly k obědu makaróny s rajčatovou omáčkou. Nakonec jsme kolem...

Dneska jsme vstávaly docela brzy, abychom dobalily vše potřebné, nasnídaly se a připravily se na cestu. Hned po snídani jsme měly schůzku s Veronikou Kracíkovou, která dělá průvodkyni po Vídni a jezdí na zoceánské lodi.