Terapie

Pokud se poslední dobou cítíš zatížený nějakými problémy a hovory s přáteli nepřinášejí úlevu, nebo se s nimi o tom prostě nechceš bavit, jsme tady pro tebe.  Jsme připraveni s tebou probrat cokoli, co tě trápí, a pomoci ti najít cestu k řešení.

Co přesně je terapie?

Terapie může být chápána jako konstruktivní rozhovor s určitými pravidly a jasně stanoveným cílem. Tvrdíme, že vědomosti o svém životě máš ty sám, ale v určitých situacích možná nevidíš jasné řešení. My jako terapeuti jsme odborníci na vedení tohoto typu rozhovoru, který tě může vést k těm správným odpovědím.

Může být můj problém příliš banální pro terapii?

Problémy, se kterými se potýkáš, nejsou nikdy banální. Terapeuti jsou tady, aby pomáhali, ne aby posuzovali tvé problémy. Pokud jsi něčím zatížený, je to dostatečný důvod vyhledat terapii a probrat celou situaci s terapeutem. Kvalita tvého života je důležitá a neměla by být obětována kvůli obavám otevřeně mluvit o svých problémech. Nikdy není příliš pozdě na to, abys žil spokojený život. Nepotřebuješ se svými problémy vypořádávat sám.

Co je dobré vědět, než se rozhodneš pro terapii:

  • Úspěch terapie závisí na vzájemné spolupráci - je důležité, aby jsi byl v průběhu terapie aktivní.
  • Každá spolupráce je jedinečná - respektujeme tvé tempo a volíme takové techniky, které ti pomohou dosáhnout tvého cíle.
  • Terapie je založena na vzájemné důvěře - co řekneš během terapie, zůstane mezi tebou a terapeutem.


Kde se terapie koná?

Terapii je možné absolvovat online nebo  osobně se můžeme setkat v Praze.

Jaké jsou náklady na terapii?

Díky naší spolupráci s terapeuty získáš deset terapeutických sezení zdarma. Pokud budeš chtít pokračovat v terapii, domluvíš se na podmínkách s konkrétním terapeutem.

Jak se k terapii přihlásit?

Stačí nám vyplnit formulář :-)