ZS na cestách - den čtvrtý - Relaxujeme

06.12.2023

Dnešní den jsme pojaly odpočinkově. Nejdříve vstávala Gábi, pak Miládka s Naty. Maja s Viky byly včera v baru, tak potřebovaly delší odpočinek. Gábi, Clea a Naty zašly ráno do směnárny vyměnit Eura za Huf. Po snídani jsme jsme ještě povídaly a zkoušely vzbudit holky. Clea s Naty dělaly k obědu makaróny s rajčatovou omáčkou. Nakonec jsme kolem poledně odjely do Lázní Gellert.

V lázních to bylo super, relax. Byly jsme dokonce i ve venkovním bazénku - všude kolem nás to pářilo, jak byla horká voda, ale venku byla docela zima. Holky se mezitím probudily a šly se projít do města.  Cestou zpátky jsme se rozdělily Naty s Cleou šly do mekáče. Já, Gábi a Milada jsme objevovaly kouzla obchodů se suvenýry. Koupila jsem si dvě srdíčka, klíček a klíčenku. Zastavily jsme se také v obchodě s potravinami. Koupila jsem si něco na zub, večeři i snídani a oběd na další den.

Po návratu zpátky jsme se navečeřely a Clea s Gábi vyrazily do města na adventní trhy. Nejhežčí byly ty u baziliky. V centru se potkaly s Viky a Majou.

Miládka, Naty a Eliška zůstaly doma. Eliška koukala na fotbal.

autor: Eliška